Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kaldırayak Köyü Piknikte Buluşuyor

Geleneksel hale gelen 3. Düzenlenecek olan cheap nfl jerseys pikniğimiz 10 Haziran cheap mlb jerseys 2012 pazar günü Pendik Emirli köyünde geçen yıl piknik yapılan yerde gerçekleşecektir.

4. Pikniğimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıkla

Kaldırayak Köyü Yardımlaşma Heaven ve Güzelleştirme Derneği’nin her sene geleneksel olarak düzenlediği piknik, bu sene 10 Haziran’da yapılacak.
İstanbul Emirli köyü Piknik Alanı’nda, pazar sabahı tüm Kaldırayak’lıları bir araya getirecek olan bu güzel etkinlikte, yine her zamanki gibi Yöresel Sanatçımız Salih Kurt 宣材写真撮ります ve Piyanist Hakan ile doyasıya eğlenerek davulcumuz Muammer Kabaoğlu ile çoşacaktır.
Kaldırayak Köyü Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Uab Başkanı wholesale jerseys Sayın Yaşar ERFELEK Çelikoğlu yaptığı açıklamada, 10 Haziran Pazar B?R günü sabah saat 07:00′da derneğin önünden otobüs kaldırılacağını, belirli bölgelerde yoğunluk sağlandığı taktirde farklı yerlerde de otobüs kaldırılabileceğini söyledi.

[stextbox id=”info” caption=”2011 Yılı 2. Dernek cheap jerseys Pikniğimizden Görüntüler” image=”http://www.kaldirayak.com/resimler/videoresim/clapperboard_movie_play_video_icon.png”][/stextbox]

BİLGİLER
Kategori: HABERLER 13 Aralık 2012 - 14:48 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 95 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
YORUMLAR
  Error: Unable to create directory wp-content/uploads/2018/10. Is its parent directory writable by the server?
  Oktay BOZACI Yorum 15:28 Mayıs 13th, 2012 de Yazılmıştır..

  Orda olmaya çalışacağım 🙂

  Error: Unable to create directory wp-content/uploads/2018/10. Is its parent directory writable by the server?
  Sinan BOZACI Yorum 16:01 Mayıs 26th, 2012 de Yazılmıştır..

  10 Haziran büyük gün hepimiz piknikteyiz.

İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: