Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
DERNEĞİMİZİN AMACI

İnsanların bazı zamanalarda birlik ve beraberliğe ihtiyaçları vardır. Bu durumlarda yanımızda olmasını istediğimiz insalar ve ayrıca dertleşecileceğimiz dostlarımızın olması bizleri rahatlatır. Bu ihtiyaçlar esas alınarak beraberce birşeyler ortaya koymak, dertlerimizi paylaşabilmek, dostluğumuzu pekiştirmek ve birbirimizi daha iyi tanımak adına kurulan dernek başlığı altında toplanma yerleri kurulmuştur.

Bizim de derneğimizin amacı çoğu dernekte de olduğu gibi kendi toprağımızdan, aynı kültürü, örf ve adetleri paylaştığımız insanlarımızı biraraya toplamak ve bizler için faydalı faliyetlerde bulunarak arada sırada da eğlenceli organizasyonlar yapıp sosyal yaşamımıza renk katmaktır.

Herkes bilirki aynı topraktan olup dernek sayesinde birbirini tanıyan, dernekte dost olan üyelerimiz olmuştur. Bu da ayrıca derneğimizin faydaları arasındadır.

Bu nedenle derneğimiz için bazı fedakerlıklarda bulunmamız ve daha fazla bir araya gelebilmemiz gerekmektedir. Daha sık görüşme isteklerinizi bildirirseniz bizlerde ona göre bir düzenleme yapar, birbirimize daha fazla vakit ayırabilir ve beraberce dernek ve bizler için yapılabilecek faliyetler hakkında fikirlerimizi ortaya koyabiliriz.

Saygılarımla;

SAYMAN MUAMMER İNANOĞLUласточкин хвостst petersburg to moscow river cruise

BİLGİLER
Kategori: HABERLER 03 Aralık 2013 - 16:23 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 219 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
YORUMLAR

Yorum yapma kapalı.

İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: