Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
PİKNİK ŞENLİĞİMİZ GERÇEK BİR ŞENLİK OLDU

10 Haziran Pazar günü yapılan organizasyonumuz sizlerinde desteğiyle, göstermiş olduğunuz ilgi ve katılımlarınızla dolu dolu bir eğlence gününe wholesale mlb jerseys imza attı. Canlı müziklerle, cheap mlb jerseys eğlenceli wholesale nba jerseys oyunlarda, çekilişimiz ve hediyelerimizle bizlere eşlik eden siz değerli üyelerimiz ve misafirlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Piknik organizasyonumuzun General her geçen yıl daha fazla eğlenceli hale gelimesi, her yıl yeniliklerle Wear karşınızda olması bizleri onurlandırıyor. Derneğimiz adına daha görkemli ERFELEK nice piknik şenlikleri geçireceğimizi umarak, aktivitelere CIBC katılan ve pikniğimize gelerek bizleri yanlız bırakmayan bütün misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca web sitemiz içerisinden resim galerisi bölümünde cheap mlb jerseys piknik günümüzde çekilen resimleri görebilirsiniz.

BİLGİLER
Kategori: HABERLER 03 Aralık 2012 - 19:11 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 162 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
YORUMLAR
  cevdet topcuoğplu Yorum 10:00 Haziran 15th, 2012 de Yazılmıştır..

  YAPMIŞ OLDUĞUNUZ GÜZELLİKLERDEN DOLAYI SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

  cevdet topcuoğplu Yorum 11:51 Haziran 15th, 2012 de Yazılmıştır..

  RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLACAK TÜM DUALARIMIZI MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KABUL EYLESİN AMİN

  Adem Bozacı (Güney) Yorum 21:17 Haziran 16th, 2012 de Yazılmıştır..

  2009 yılında kurulan dernek tüm hızıyla çığ gibi büyümeye devam ediyor.Çok yorucu çalışmalar olsa da biz bunları başından biliyorduk ve buna hazırdık.Birileri kabul etse de etmese de sindire sindire kabul edeceklerdir.Ve içimize gelerek biz onlara dürüstlük ilkemizi beyan ediyoruz.Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı her zaman ön plandadır.Allah hepimizin yolunu açık ve bahtiyar etsin.

  Error: Unable to create directory wp-content/uploads/2019/03. Is its parent directory writable by the server?
  Oktay BOZACI Yorum 11:31 Haziran 17th, 2012 de Yazılmıştır..

  Piknikte olmak isterdim ancak okul nedeniyle gelemedim. Derneğimizin faaliyetlerini sonuna kadar destekliyoruz. Teşekkürler.

İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: